Artykuły
Kategorie

Zbliża się kolejny 30 już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Na początku XXI wieku został powołany do życia przy GOK w Stawigudzie sztab WOŚP #0960 „Gmina Stawiguda” i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Pierwsze akcje przynosiły po kilka tysięcy złotych, z roku na rok bijąc kolejne rekordy. W ubiegłym roku mimo pandemii i braku imprez stacjonarnych zebraliśmy ponad 46 000 złotych

Jeszcze nie wiemy jak w tym roku wyglądał będzie finał, ale póki co zakończyliśmy rekrutację wolontariuszy, w tym roku będzie ich 45 ?

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które będą chętne do zarejestrowania u siebie puszki stacjonarnych.

Do tej pory w miejscowościach gminy co roku pojawiało się 40 wolontariuszy z zabezpieczonymi puszkami i identyfikatorami. Oprócz nich odbywały się imprezy zamknięte w hali sportowej w Stawigudzie, Przedszkolu w Bartągu, świetlicach w Rusi i Tomaszkowie. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu wielu osób prywatnych, sponsorów i instytucji , min. Gminy Stawiguda, Zespołu Szkolno- Przedszkolnego, OSP w Stawigudzie, Biblioteki i Przedszkola w Bartągu, Rad Sołeckich, Stowarzyszenia „Baby Ruśkie” i wielu innych.
 
Podczas tych akcji można było wylicytować wiele wspaniałych przedmiotów, kupić atrakcyjne fanty w sklepiku WOŚP , zjeść lub kupić pyszne ciasta w kawiarenkach, obejrzeć mnóstwo atrakcji kulturalnych i wspaniałych występów artystycznych.
Być może w tym roku będziemy musieli opierać się na działaniach on-line, ale to nie powód by się poddawać. DZIAŁAMY i do współpracy zapraszamy!
Już dzisiaj ogłaszamy, że przyjmiemy fanty na licytacje, które trafią na aukcje allegro WOŚP lub jeżeli będzie to możliwe na licytacje podczas imprez stacjonarnych.
Wszystkie osoby i instytucje zaangażowane w naszą akcję to wolontariusze nie pobierający żadnych wynagrodzeń i innych kosztów. 100% zebranych funduszy zasili konto WOŚP, dlatego warto grać z nami.
 
Patronat medialny: MJF Studio Maks Janowski
 
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU WSZYSTKICH LUDZI O GORĄCYCH SERCACH.
BĄDŹCIE Z NAMI W DNIU FINAŁU!
Szef Sztabu - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie - Witold Lubowiecki
Koordynator działań - Lidia Milik
tel. 89/5126-922
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM