Artykuły
Kategorie

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Stawiguda, Gmina Stawiguda, Gminny Ośrodek Kultury Stawigudzie i Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stawigudzie serdecznie zapraszają na czwarte działanie z projektu ,,Przestrzeń rodzinnej aktywności, uśmiechu i radości"

\pt. ,,Rodzinne ozdób wykonywanie - warsztaty kreatywne". Projekt dofinansowany przez Gminę Stawiguda w ramach Otwartego Konkursu Ofert na wsparcie zadań publicznych realizowanych przez organizacje pozarządowe.

Warsztaty odbędą się w dniu 10 grudnia 2021 r. o godzinie 17.00 w okrągłej sali przy hali sportowej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stawigudzie przy ul. Leśnej 1
 
O prowadzącej: LIDIA MILIK - animatorka kultury w GOK Stawiguda. Projektantka biżuterii, koordynatorka projektów kulturalnych. Założycielka strony pełnej inspiracji InspiroArt Lidia Milik.
 
Na warsztatach wykonamy świąteczne kartki lub bileciki do prezentów, girlandy z szyszek, a najmłodsi uczestnicy skomponują swoją akrylową bombkę.
Można rownież przynieść ze sobą słoik, który przeobrazimy w lampion ?
 
UWAGA - uczestnicy na warsztaty przynoszą ze sobą szyszki (najlepiej sosnowe) oraz patyk o długości ok 30-40 cm do zamocowania girlandy, opcjonalnie słoik na lampion.
 
Na warsztaty obowiązują zapisy:
GOK Stawiguda
Telefoniczne: 89/5126-922 od pn - pt w godz. 9.00 - 15.00
 
Uczestnictwo bezpłatne.
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM