Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Stawiguda, Gmina Stawiguda, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie i Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stawigudzie serdecznie zapraszają na trzecie działanie z projektu ,,Przestrzeń rodzinnej aktywności, uśmiechu i radości"

pt. ,,Mikołajkowe animacje i stylizacje - rodzinne warsztaty integracyjne".
Projekt dofinansowany przez Gminę Stawiguda w ramach Otwartego Konkursu Ofert na wsparcie zadań publicznych realizowanych przez organizacje pozarządowe.

W dniu 3 grudnia 2021 r. o godzinie 17.00 w okrągłej sali przy hali sportowej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stawigudzie przy ul. Leśnej 1 w Stawigudzie odbędzie się wyjątkowo klimatyczne spotkanie.
W programie:
- quiz o Świętym Mikołaju
- rodzinne zabawy integracyjne
- pamiątkowe zdjęcia na świątecznej ściance
Ubierzcie się świątecznie. Sweterki z reniferami mile widziane. Weźcie ze sobą świąteczne gadżety (opaski, okularki, czapki itd.)
Na spotkanie zapraszają pozytywnie zakręcone prowadzące:
Beata Salata i Lidia Milik
Uwaga! Obowiązują zapisy: