Artykuły
Kategorie

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Stawiguda, Gmina Stawiguda, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie i Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stawigudzie serdecznie zapraszają na drugie działanie z projektu ,,Przestrzeń rodzinnej aktywności, uśmiechu i radości"

pt. ,,Rodzinne gotowanie i smakowanie - warsztaty kulinarne".
Projekt dofinansowany przez Gminę Stawiguda w ramach Otwartego Konkursu Ofert na wsparcie zadań publicznych realizowanych przez organizacje pozarządowe.

TERMIN: Warsztaty odbędą się w dniu 12 listopada 2021 r. o godzinie 17.00 w pracowni artystyczno - technicznej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Stawigudzie przy ul. Leśnej 1
Podczas warsztatów uczestnicy przygotują zdrowe smakołyki: bakaliowe batoniki, witaminowy koktajl, barwną sałatkę oraz aromatyczną herbatkę.
O prowadzącej:  EWA PODHAJNA
Od 2010 roku zajmuje się gastronomią, kulinariami prowadząc różnorodne kursy w tym zakresie, ucząc w szkołach policealnych. Doktor nauk rolniczych w zakresie technologii żywności i żywienia człowieka. Magister inżynier technologii żywności i żywienia człowieka. Pedagog, pasjonatka kuchni, kobieta z pozytywną energią i niezwykłym zaangażowaniem we wszystko czego się podejmuje. Oprócz studiów kierunkowych ukończyła wiele kursów i szkoleń w zakresie gastronomii. Swoją pasję kulinarną zawsze stara się łączyć ze zdrowotnym oddziaływaniem żywności na ciało i duszę zgodnie z powiedzeniem "jesteś tym, co jesz".
Ilość miejsc ograniczona.

Na warsztaty obowiązują zapisy:
telefoniczne:
GOK Stawiguda 89/5126-922
od pn - pt w godz. 9.00 - 15.00
Uczestnictwo bezpłatne.
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM