Artykuły
Kategorie

Warsztaty Chóru Konsonans - relacja

W dniach 22-24.10.2021 Chór Konsonans ćwiczył i doskonalił swoje umiejętności na wyjazdowych warsztatach w Dobrym Mieście. Był to dla nas szczególny czas i wyjazd ponieważ warsztaty były zaplanowane już prawie dwa lata temu ale pandemia pokrzyżowała nasze plany i musieliśmy przekładać termin aż trzy razy. W końcu udało się i mogliśmy w końcu spotkać się na wyjeździe, wspólnie ćwiczyć nowe utwory, doskonalić swoje umiejętności i spędzić z sobą wspaniały czas. Nie mogło oczywiście zabraknąć uroczystej kolacji z tortem oraz bardzo miłego akcentu – przyjęliśmy do Chóru trzy kolejne osoby, które zostały pasowane na „konsonansowiczów”. Tym samym nasz Chór liczy już ponad 30 osób!

Nową tradycją naszych wyjazdowych warsztatów jest to, że staramy się zaprezentować miejscowej społeczności, organizując na koniec warsztatów koncert, przedstawiając nasz dorobek muzyczny. Podczas tego wyjazdu był to niedzielny koncert w Bazylice Parafii Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich Świętych w Dobrym Mieście. Dzięki uprzejmości ks. Prałata Stanisława Zinkiewicza mogliśmy zaprezentować pieśni sakralne a gorące owacje zgromadzonej publiczności świadczą o tym, że był to bardzo udany występ.

Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zaprezentować się z nowymi utworami na naszym terenie, w gminie Stawiguda. Najbliższą okazją będzie koncert pieśni patriotycznych 10.11.2021, organizowany przez GOK Stawiguda. Serdecznie Zapraszamy!

Chór Konsonans

PRZ2608
PRZ2597
PRZ2576
PRZ2547
PRZ2595

 

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM