Artykuły
Kategorie

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Stawiguda, Gmina Stawiguda, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie i Zespół Szkolno Przedszkolny w Stawigudzie serdecznie zapraszają na spotkanie szkoleniowe dla Przedstawicieli Organizacji Pozarządowych, Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie gminy Stawiguda, które odbędzie się w dniu 27.11.2021 r. o godz. 8.30 w Zespole Szkolno -Przedszkolnym w Stawigudzie, ul. Leśna 1 ,sala j. polskiego I piętro

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY : maksymalnie dwie osoby z organizacji.
Tel. 89/5126-922 pn - pt. 9.00 - 15.00
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
WSTĘP WOLNY!
 
Projekt ,,Świat się zmienia, gdy działają stowarzyszenia” dofinansowany jest przez Gminę Stawiguda w konkursie ofert na delegowanie zadań publicznych.
TO BĘDZIE WSPANIAŁY DZIEŃ ?

Trzy interesujące warsztaty:
Motywacja ,,Jak sprawić, by chciało się chcieć”
Przemawianie ,,Jak mówić, by być usłyszanym”
Promowanie ,,Social Media sprzymierzeńcem organizacji”
 
Trzy energetyczne prowadzące:
Magdalena Szot - Szkolenia w Punkt
Agnieszka Tkacz – Toastmasters
Sylwia Dębowska – Lenart – Agencja marketingowa Lenart Interactive
 
O PROJEKCIE:
,,Świat się zmienia, gdy działają stowarzyszenia” to projekt mający na celu podkreślenie wartości jaką niesie za
sobą działalność organizacji pozarządowych. Jego celem jest wsparcie członków stowarzyszeń poprzez zorganizowanie szkolenia z trzech obszarów niezwykle wspomagających funkcjonowanie organizacji, działających na rzecz społeczności lokalnych. Dzięki zorganizowanemu spotkaniu, pragniemy docenić działaczy z naszej gminy. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z pozytywnym odbiorem. Pragniemy wspierać tych, którym ,,chce się chcieć" i poświęcają swój wolny czas i energię dla innych. Adresatami projektu są przedstawiciele organizacji pozarządowych, działających na terenie gminy Stawiguda.
zaplanowaliśmy trzy interesujące warsztaty praktyczne, poprowadzone przez ekspertki z branży szkoleniowej.
PIERWSZE warsztaty pt. ,,Jak sprawić by chciało nam się chcieć?” traktować będą o motywacji. Motywacja to coś, co pobudza do działania i pozwala w tym działaniu wytrwać. Ta siła napędowa może wypływać z wnętrza bądź wynikać z przyczyn zewnętrznych. W trakcie proponowanego warsztatu uczestnicy, poprzez aktywizujące zadania, poznają 6 czynników budowania automotywacji: ciekawość, poczucie wpływu, uznanie, współpraca, rywalizacja, wyzwania. Zastanowią się co jest ich największym motywatorem oraz w jaki sposób jako grupa mogą się wzajemnie wspierać i pobudzać do działania.
DRUGIE warsztaty dotyczyć będą przemawiania publicznego. Uczestnicy dowiedzą się jak pokonać stres przed wystąpieniami publicznymi, jakie techniki zastosować by dobrze się zaprezentować, a przekaz był czytelny dla odbiorców.
TRZECIE warsztaty dotyczyć będą funkcjonowania organizacji w Internecie ze szczególnym nastawieniem na social media. Zaproszona ekspertka opowie uczestnikom: jak tworzyć wydarzenia na FB, jak zwiększać zasięgi organiczne, jak podtrzymywać relacje ze społecznością i co zrobić by fanpage był czytelny i atrakcyjny dla odbiorców.
AGENDA SPOTKANIA:
8.30 - 9.00
Rejestracja uczestników
9.00 - 11.15
Warsztaty motywacyjne poprowadzone przez Magdalenę Szot
11.15-11.30
Przerwa kawowa
11.30 -13.00
Warsztaty z przemawiania publicznego poprowadzone przez Agnieszkę Tkacz
13.00 - 14.00
przerwa obiadowa - Obiad w restauracji
14.00 - 16.00
Warsztaty - NGO w social mediach poprowadzone przez Sylwię Dębowską - Lenart
 
O PROWADZĄCYCH:
MAGDALENA SZOT – prowadząca warsztaty motywacyjne - dyplomowana trenerka biznesu, oświaty i administracji oraz absolwentka matematyki i pedagogiki. W trakcie wieloletniej pracy w korporacji zajmowała się wdrażaniem narzędzi Lean w produkcji, a także uczestniczyła w projekcie budowania autonomicznych i samodzielnych zespołów. Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie prowadząc szkolenia i treningi z optymalizacji i standaryzacji procesów. Uczy technik rozwiązywania problemów oraz wspiera menadżerów budowaniu i podtrzymywaniu wysokiego poziomu zaangażowania zespołów. Pokazuję jak motywować i doceniać pracowników oraz jak dbać o ich regularny rozwój. Pomaga budować relacje oparte na szacunku i wzajemnym zaufaniu.
W życiu prywatnym żona, mama trójki dzieci oraz prezes Fundacji „Paczka (U)śmiechu.
AGNIESZKA TKACZ - prowadząca warsztaty z przemawiania publicznego. Swoją ścieżkę zawodową związała ze swoimi pasjami. Jedną jest nauka języka angielskiego, a drugą pomoc w budowaniu pewności siebie poprzez przemawianie publiczne. Od trzech lat jest członkinią klubu Toastmasters Olsztyn, w którym aktywnie ćwiczy przemawianie publiczne oraz szkoli innych. Pełniła role Wiceprezesa ds. Edukacji oraz Sekretarza klubu. Organizatorka konkursów mów oraz sędzia główny. Była Dyrektorem Rejonu, a obecnie jest Prezesem Klubu Toastmasters Olsztyn. Jest mentorem mówców na konferencjach TEDx Likusy i TEDxWarsawWomen. A ponadto biega po lesie, ćwiczy jogę i wciąż się uczy.
SYLWIA DĘBOWSKA - LENART - mentor marketingu, zajmuje się budowaniem marek oraz strategii promocji. Jej specjalność to kreowanie wizerunku marki w Internecie przy aktywnym wykorzystaniu mediów społecznościowych i treści wartościowych dla klientów.
Prowadzi agencję kreatywną Lenart Interactive. Zainicjowała Facebookowe Śniadania Mistrzów. Jest hostem LinkedIn Local w Olsztynie. Otrzymała wyróżnienie Lady Business Awards 2019 za podnoszenie świadomości klientów w budowaniu marki w social mediach i wspieranie przedsiębiorców na lokalnym rynku oraz tytuł Kobieta Sukcesu Warmii i Mazur 2020. Szkoli, doradza, inspiruje. Dzieli się także swoimi marketingowymi doświadczeniami biznesowej prasie.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
 
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM