Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu i Gmina Stawiguda serdecznie zapraszają do udziału w warsztatach florystycznych pt. ,,Zielone aranżacje"

Na warsztatach uczestnicy:

- zainspirują się do budowania zielonej oazy w swoich domach,
- poznają zasady pielęgnacji roślin doniczkowych,
- dowiedzą się jakie rośliny pozytywnie działają na naszą aurę,
- samodzielnie zakomponują zieloną mini aranżację

Będzie to czas wypełniony inspiracjami i relaksem w miłej atmosferze.

UWAGA: uczestnicy przynoszą ze sobą wybrane przez siebie osłonki (małe 2-3) większą 1.
Po prostu weźcie ze sobą, coś w czym można posadzić sadzonki i spróbujemy zaaranżować małe, zielone co nieco ?

TERMINY:
Warsztaty odbędą się w dniu 01.10.2021 r. w godzinach 17.00 - 20.00 MIEJCE: Spotykamy się w okrągłej sali przy hali sportowej przy ul. Leśnej 1 w Stawigudzie
Warsztaty odbędą się w dniu 15.10.2021 r. w godzinach 17.00 - 20.00 MIEJSCE: Spotykamy się na świetlicy w Rusi.

WARSZTATY realizowane są w ramach projektu ,,Kulturalne EKO inspiracje w gminie Stawiguda” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

O PROWADZĄCEJ: Agnieszka Pszczółkowska - florystka, dekoratorka wnętrz, właścicielka kwiaciarni Kwiaty & Dekoracje Agnieszka Pszczółkowska.

UWAGA, ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, Pierwszeństwo zapisów mają mieszkańcy gminy Stawiguda.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY do wyczerpania miejsc telefoniczne pn.- pt. w godz. 9.00-15.00 /89/5126-922

Zapraszamy!
Zespół Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie