Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gmina Stawiguda serdecznie zapraszają do udziału w warsztatach artystycznych pt. ,,Drugie życie szklanych naczyń", podczas których uczestnicy tchną drugie życie w szklane naczynia, zamieniając je w lampiony, bazy żelowych świec czy elementy dekoracyjne.

Będzie to czas budowania relacji, aktywności twórczej i relaksu w miłej, inspirującej atmosferze.

Wstęp Wolny, ale ... uczestnicy przynoszą ze sobą szklane naczynia w tym jedno o pojemności ok. 250 ml na żelową świecę.

TERMIN: Warsztaty odbędą się w dniu 24.09.2021 r. w godzinach 17.00 - 20.00

MIEJSCE: Spotykamy się w Stawigudzie,
w okrągłej sali przy hali sportowej Z S-P, przy ul. Leśnej 1

WARSZTATY realizowane są w ramach projektu ,,Kulturalne EKO inspiracje w gminie Stawiguda” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

O PROWADZĄCEJ: Lidia Milik - animatorka kultury z GOK Stawiguda, projektantka biżuterii, założycielka strony pełnej inspiracji InspiroArt Lidia Milik.

UWAGA, ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, Pierwszeństwo zapisów mają mieszkańcy gminy Stawiguda.
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (do wyczerpania miejsc)
telefoniczne pn.- pt. w godz. 9.00-15.00
/89/5126-922