Artykuły
Kategorie

Plenery Fotokonkursu „Warmińskie Klimaty” wracają! Tym razem zapraszamy na jesienny plener pt. „OSTATNIA SZANSA” w Dorotowie k/Olsztyna, który poprowadzi TOMASZ STAWARSKI z WMSF “Blur”.


Plener będzie okazją nie tylko do integracji, ale także do zrobienia zdjęć na „szczęśliwą”, XIII już edycję FOTOKONKURSU „WARMIŃSKIE KLIMATY”, która zbliża się wielkimi krokami (więcej informacji w oddzielnym wydarzeniu).
Oprócz fotografowania warmińskich krajobrazów, planujemy także kilka niespodzianek na trasie pleneru. A na zakończenie COŚ SPECJALNEGO – okazja omówienia poplenerowych prac przy gorącej herbacie w świetlicy w Tomaszkowie. Konsultacji i porad udzieli ADAM JAKUB BERTRAND, znany olsztyński edytor fotografii i wieloletni członek WMSF „Blur”.

Zbiórka 25 września 2021 r. (sobota) o godz. 16.00 na plaży w Dorotowie (pojazdy można zostawić na przyległym parkingu).
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu pleneru z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Po plenerze zapraszamy wszystkich uczestników do MINIKONKURSU w mediach społecznościowych na najlepsze zdjęcie z pleneru. Wymagania:
• uczestnik/czka może przysłać maks. 3 zdjęcia
• dłuższy bok min. 1600 px
• w nazwie pliku prosimy podać imię i nazwisko autora (np. jan-kowalski-1)
• termin wysyłania zdjęć do 30 września 2021 r. na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tytuł Minikonkurs Dorotowo)
Zwycięska fotografia oraz wyróżnienia zostaną przedstawione na naszych fejsbukowych stronach. Przewidujemy także drobne upominki dla autorów.
plener-fotograficzny-2021
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM