Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią wznawiamy zajęcia chóru "Legenda".

Koronawirus na wiele miesięcy zawiesił działalność naszego chóru "Legenda" działającego już 20 rok przy Gminnym Osrodku Kultury w Stawigudzie. W tak długiej historii nie zdarzyła się nigdy taka długa przerwa i mamy nadzieję, że była ona pierwsza i zarazem ostatnia. Członkowie zespołu z utęsknieniem czekali na tą chwilę i wreszcie miło nam zakomunikować, że od następnego tygodnia próby zostają wznowione.

Jeżeli chodzi o terminarz, to nic się nie zmienia, zajęcia będą się odbywać tak jak dawniej we wtorki i środy o godzinie 17.00. GOK jeszcze się nie porzeniósł do nowej siedziby, dlatego miejscem spotań będzie okrągła sala ("kawiarenka") przy hali sportowej na ul. Leśnej 1. Zapraszamy wszystkich obecnych członów, ale także wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z muzyką z naszym zespołem. Pierwsze zajęcia odbędą się 31 sierpnia o godzinie 17.00. Zapraszamy !!!