Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gmina Stawiguda serdecznie zapraszają do udziału w wyjątkowych, innowacyjnych warsztatach podczas których, nauczyć się będzie można tworzenia kosmetyków z wysokiej jakości surowców naturalnych.

UWAGA - pierwszeństwo zapisów mają mieszkańcy gminy Stawiguda

Warsztaty odbędą się w dniach:
11 sierpnia 2021
03 września 2021
o godz. 17.00 w Stawigudzie przy ul. Leśnej 1 (okrągła sala przy hali sportowej ZS-P w Stawigudzie)

WARSZTATY realizowane są w ramach projektu ,,Kulturalne EKO inspiracje w gminie Stawiguda” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

Warsztaty poprowadzi: MAŁGORZATA BIAŁOSZEWSKA właścicielka marki Zmydlona.
O prowadzącej: Pasjonatka naturalnego jedzenia i naturalnych kosmetyków. Producentka naturalnych mydeł i kosmetyków. Organizatorka warsztatów i eventów.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA ,
wstęp wolny.

Zapisy wyłącznie telefoniczne
od pon. do pt. w godz. 9.00-15.00
/89/5126-922

ZAPISY prowadzone będą do wyczerpania miejsc.
Zapraszamy!
Zespół Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie