Artykuły
Kategorie

W związku z obostrzeniami związanymi z COVID-19 zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia przepisów obowiązujących na imprezach plenerowych ....

     Szczegółowe informacje znajdują się na zamieszczonej poniżej ulotce. Jeżeli chodzi o mobilny punkt szczepień, to będzie można wybrać jedną z trzech szczepionek: Astra Zeneca, Pfizer lub Johnson& Johnson.  Można się będzie zaszczepić w Punkcie Szczepień- sala ślubów, ul. Olsztyńska 8. Możliwość wstępu będą też mieli ozdrowieńcy, jeżeli będą posiadać certyfikat i od czasu choroby nie upłynęło  6 miesięcy. Ponadto podczas trwania festynu będzie uruchomiony punkt Narodowego Spisu Powszechnego, który jest obowiązkowy- jeżeli ktoś jeszcze tego nie zrobił będzie okazja to bardzo szybko i sprawnie załatwić.

     Przepraszamy za wprowadzone obostrzenia ale musimy się stosować do wprowadzonych przepisów. Myślimy, że nie przeszkodzi to w dobrej zabawie, gwarantujemy ogromną scenę, nagłośnienie, oświetlenie wykonawców jakich do tej pory "Stawigudiada nie gościła. Zapraszamy w sobotę , gwarantujemy świetną zabawę i piękną pogodę (bo być musi !).

 

Ulotka sanitarne stawigudiada 2021

 

Szczepienia-podczas-Stawigudiady-2021a

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM