Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gmina Stawiguda serdecznie zapraszają do udziału w warsztatach kulinarnych pt. ,,Jak gotować, żeby nie marnować"?

Warsztaty odbędą się:
w dniu 21 lipca 2021 r. o godz. 17.00 w pracowni artystyczno - technicznej ZS-P w Stawigudzie, ul. Leśna 1
w dniu 22 lipca 2021 r. o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Rusi.

WARSZTATY realizowane są w ramach projektu ,,Kulturalne EKO inspiracje w gminie Stawiguda” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

Zajęcia poprowadzi: EWA PODHAJNA
Od 2010 roku zajmuje się gastronomią, kulinariami prowadząc różnorodne kursy w tym zakresie, ucząc w szkołach policealnych. Doktor nauk rolniczych w zakresie technologii żywności i żywienia człowieka. Magister inżynier technologii żywności i żywienia człowieka. Pedagog, pasjonatka kuchni, kobieta z pozytywną energią i niezwykłym zaangażowaniem we wszystko czego się podejmuje. Oprócz studiów kierunkowych ukończyła wiele kursów i szkoleń w zakresie gastronomii. Swoją pasję kulinarną zawsze stara się łączyć ze zdrowotnym oddziaływaniem żywności na ciało i duszę zgodnie z powiedzeniem "jesteś tym, co jesz".

UWAGA! OBOWIĄZUJĄ ZAPISY
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
Wstęp wolny!

Zapisy wyłącznie telefoniczne od pn. do pt. w godz. 8.00-16.00 do wyczerpania miejsc. /89/5126-922