Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w plenerze malarskim pod kierunkiem artysty Łukasza Zedlewskiego.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 26.06.2021 o godzinie 11:00 - 14:00 na plaży (głównej) w Pluskach. Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Opłata wynosi 25 zł dla zapisanych osób, zapewniamy wszystkie potrzebne materiały: podobrazie, farby, pędzle, sztalugi itp. Dodatkowo istnieje możliwość dołączenia do wspólnego malowania bezpłatnie w przypadku chęci korzystania jedynie z własnych materiałów.
Plener będzie wspaniałą okazją dla wszystkich zainteresowanych malarstwem do zapoznania się z procesem tworzenia obrazu, do uzyskania cennych profesjonalnych porad, zadania pytań i zdobycia wartościowych malarskich doswiadczeń.
Zapisy są możliwe telefonicznie pod nr: 89 512 69 22
lub przez stronę internetową GOK https://www.gok.stawiguda.pl/wydarzenia/kalendarz/wydarzenia/plener-malarski-z-lukaszem-zedlewskim-w-pluskach
Wpłata osobiście w GOK lub na konto 80 8823 0007 2001 0100 1999 0001 Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie tytuł przelewu: Plener malarski w Pluskach

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod powyższym nr tel,

Koordynator Bogusława Masłowiecka - Miotk

Informacje o prowadzącym: Łukasz Zedlewski jest absolwentem Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom magisterski z wyróżnieniem uzyskał w Pracowni Malarstwa prof. Stanisława Baja, aneks z rysunku w Pracowni prof. Marka Wyrzykowskiego, aneks z grafiki warsztatowej w Pracowni prof. Rafała Strenta w 2013r. Doktorat na Wydziale Malarstwa w 2019 r. (promotor dr hab Antoni Starowieyski). Od 2013 r. asystent a od 2019 adiunkt w Katedrze Ogólnoplastycznej Wydziału Konserwacji Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Autor kilkunastu wystaw indywidualnych i uczestnik kilkudziesięciu wystaw zbiorowych.