?????Z radością informujemy, że kolejne działanie z projektu ,,Aktywni nie liczą, pozytywnie postrzegają świat" dofinansowanego ze środków Fundacja BGK zrealizowane ?
Kurs ,,Przyjazny Smartfon" zaliczony przez naszych seniorów na 6 ?
Seniorzy zapoznali się z: aplikacją Blisko, aplikacją dot. zdrowia w tym mierzenia tętna, robieniem i obróbką zdjęć i selfie, obsługą funkcji telefonu typu: kalendarz, blokada telefonu, dyktafon, ustawienia, zrzut ekranu, mikrofon. Poznali funkcje map Google oraz możliwości bankowości mobilnej. Zainstalowali potrzebne aplikacje np. do nauki języków obcych. Wymienili się doświadczeniami, wnioskami odnośnie użytkowania smartfonów oraz korzystania z Internetu.??????????
Skondensowana wiedza w połączeniu z dobrym przekazem prowadzącej zaowocowały kolejnym sukcesem projektu ?
Serdecznie dziękujemy Justyna Reisenberg za rzetelne, fachowe i serdeczne poprowadzenie kursu ?, a seniorom dziękujemy za zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w proponowanych aktywnościach ?

Dla Was działamy, dla Was się rozwijamy, z Wami tworzymy kulturę ?