Artykuły
Kategorie

Serdecznie zapraszamy na Koncert Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie, Chóru Konsonans oraz Zespołu Czerwony Tulipan, który odbędzie się 20 czerwca 2021 w Majdach za pensjonatem "Wulpink" na boisku przy ul. Jana.

Gmina Stawiguda uzyskała najwyższą frekwencję zarówno w I jak i II turze Wyborów Prezydenckich w 2020 roku, za najwyższą frekwencję w I turze Gmina otrzymała wóż strażacki, natomiast nagrodą za najwyższą frekwencję w II turze Wyborów jest Koncert Filharmonii ufundowany przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina, który miał się odbyć 29 sierpnia 2020 roku, lecz z przyczyn pandemicznych został odwołany i zaplanowany na 20 czerwca tego roku

Na miejscu wydarzenia liczba miejsc siedzących będzie ograniczona, w związku z tym prosimy w miarę możliwości  zabrać ze sobą przenośne krzesełko lub koc. W związku z obowiązującymi przepisami COVID na terenie wydarzenia może znajdować się max. 250 osób (nie wliczając w to osób zaszczepionych). Nie można wnieść na teren boiska produktów spożywczych, napojów i należy mieć obowiązkowo maseczkę ochronną. 

Szczegóły tego wydarzenia znajdują się na poniższym plakacie:

plakatA3-1

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM