Zapraszamy do obejrzenia koncertu on-line XVIII Warmińskiego Przeglądu Chórów i Zespołów Śpiewaczych KURLANTKA przygotowanego z nadesłanych nagrań od zaprzyjaźnionych zespołów jak i naszych archiwalnych zapisów video.

Niestety podobnie jak w roku ubiegłym nie udało się przeprowadzić Kurlantki w tradycyjnej formie. Mając to na uwadze wystosowaliśmy do zespołów prośbę o nadsyłanie swoich nagrań, bądź zgodę na wykorzystanie materiałów z naszych archiwów. Na nasz apel odpowiedziało kilkanaście zespołów i dzięki temu Kurlantka się w tym roku odbędzie- nie na żywo ale online. Wszystkim serdecznie dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na nasze spotkania na żywo. Póki co życzymy miłego oglądania i słuchania.