Artykuły
Kategorie
Zapraszamy na warsztaty ze zdrowego odżywiania w Stawigudzie w dniu 8 czerwca 2021 r.
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Fundacja BGK i Gmina Stawiguda serdecznie zapraszają mieszkańców 60+ na warsztaty pt.
"Jesteś tym, co jesz" - Jak się odżywiać i co spożywać? "Nowe-Stare" recepty na zdrowie i dobrą kondycję ,
które odbędą się 8 czerwca 2021 r. (wtorek) w godz. 09.30 - 11.30 w Warsztatowni ( budynek szkoły podstawowej przy ul. Warszawskiej 5 w Stawigudzie. 
Spotkanie sfinansowane jest ze środków Fundacji BGK w konkursie Generacja 6.0 z projektu ,,Aktywni nie liczą lat, pozytywnie postrzegają świat"
Czekamy na Was ?
Ewa Podhajna i Lidia Milik
 
O prowadzącej: EWA PODHAJNA
Od 2010 roku zajmuje się gastronomią, kulinariami prowadząc różnorodne kursy w tym zakresie, ucząc w szkołach policealnych. Doktor nauk rolniczych w zakresie technologii żywności i żywienia człowieka. Magister inżynier technologii żywności i żywienia człowieka. Pedagog, pasjonatka kuchni, kobieta z pozytywną energią i niezwykłym zaangażowaniem we wszystko czego się podejmuje. Oprócz studiów kierunkowych ukończyła wiele kursów i szkoleń w zakresie gastronomii. Swoją pasję kulinarną zawsze stara się łączyć ze zdrowotnym oddziaływaniem żywności na ciało i duszę zgodnie z powiedzeniem "jesteś tym, co jesz".
 
ZAPISY do 05.06.2021 r. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!  DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!
tel. 89/5126-922, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fb- Lidia Milik

WSTĘP WOLNY!
 
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
Koordynator projektu
Lidia Milik
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM