Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz Fundacja BGK zapraszają na kolejne działanie z projektu ,,Aktywni nie liczą lat, pozytywnie postrzegają świat" , sfinansowanego ze środków Fundacji BGK w konkursie Generacja 6.0

Przed nami warsztaty wizażu i stylizacji dla seniorek w Stawigudzie, połączone z pamiątkową mini sesją fotograficzną realizowane w Stawigudzie w Warsztatowni przy ul. Warszawskiej 5 (budynek szkoły) wejście z tyłu budynku
Agenda:
- zasady stylizacji
- delikatna korekta wizażystki, by wydobyć walory urody,
- wykonanie pamiątkowego zdjęcia  ?

Warsztaty poprowadzi:
BEATA SALATA - olsztyńska stylistka, mistrzyni wizażu i szkoleniowiec z zakresu autoprezentacji i kreowania wizerunku. Magister sztuki po łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Przez pięć lat była stylistką magazynu „Twój Styl”, jako wizażystka pracowała dla Diora, Estee Lauder, Laury Mercier. Wykładowca przedmiotu moda, stylizacja, trendy na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz wizażu w olsztyńskim MEDYKU. Zajmuje się także grafiką warsztatową, inspirowaną pejzażem regionu.
LIOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, Obowiązują zapisy! - decyduje kolejność zgłoszeń
Zapisy pod numerem tel. 509-856-964 w godz. 8.00-16.00 do 26 maja br.

Lidia Milik

*Spotkania z wizażystką odbędą się również w Tomaszkowie, Gryzlinach i Rusi. Za nami zajęcia w Bartągu.