Artykuły
Kategorie

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz Fundacja Orlen zapraszają na kolejne działanie z projektu ,,Pokoleniowa integracja - uśmiech, radość, satysfakcja" dofinansowanego z budżetu Fundacji Orlen. 

Przed nami warsztaty integracyjne mix artystyczności – rękodzieło, wizaż, fotografia, które odbędą się 25 maja br. o godz. 17.00 w budynku ZS-P Stawiguda ( dokładne miejsce zostanie podane po rejestracji uczestników) 
 
Będą to integracyjne warsztaty artystyczne połączone z międzypokoleniową mini sesją fotograficzną.
Tym razem rodzinne zadanie polegało będzie na własnoręcznym wykonaniu akcesoriów artystycznych do wykorzystania przy mini sesji zdjęciowej. Kwiecistymi elementami dekorować będziemy opaski na włosy i bazy wianków, poddamy się delikatnej korekcie wizażystki, by wydobyć walory urody, a następnie wykonamy pamiątkowe zdjęcia z tego wspaniałego spotkania ?
 
O zaopatrzenie zadba Kwiaciarnia Kwiaty & Dekoracje Agnieszka Pszczółkowska ze Stawigudy.
 
Warsztaty poprowadzi:
BEATA SALATA - olsztyńska stylistka, mistrzyni wizażu i szkoleniowiec z zakresu autoprezentacji i kreowania wizerunku. Magister sztuki po łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Przez pięć lat była stylistką magazynu „Twój Styl”, jako wizażystka pracowała dla Diora, Estee Lauder, Laury Mercier. Wykładowca przedmiotu moda, stylizacja, trendy na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz wizażu w olsztyńskim MEDYKU. Zajmuje się także grafiką warsztatową, inspirowaną pejzażem regionu
.
UWAGA: ze względu na obostrzenia pandemiczne warsztaty na wydarzenie obowiązują zapisy. Na spotkaniu konieczne jest utrzymywanie dystansu społecznego, dezynfekcja rąk  oraz noszenie maseczki ochronnej.
 
WSTĘP WOLNY
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, Obowiązują zapisy! - decyduje kolejność zgłoszeń
Zapisy pod numerem tel. 509-856-964 w godz. 8.00-16.00 do 18 maja br.
 
Koordynator projektu 
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie 
 
Lidia Milik 
 
 
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM