Artykuły
Kategorie

Organizujemy koncert on-line.

Szanowni Państwo !

Tradycyjnie w połowie maja począwszy od 2003 roku w hali sportowej w Stawigudzie odbywał się corocznie Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych „Kurlantka”. Niecodzienna sytuacja związana z koronawirusem zmusiła nas do odwołania ubiegłorocznej imprezy i nie inaczej będzie niestety w roku bieżącym.

Jest to dla nas wszystkich trudny czas, który zakłóca też działanie zespołów ale mamy nadzieję, że to już kwestia kilku miesięcy i sytuacja wreszcie wróci do normy a my będziemy wreszcie mieli okazję się ponownie spotkać. Żebyśmy nie dali o sobie zapomnieć proponujemy wszystkim zorganizować koncert online. Każdy zespół ma na pewno swoje nagrania audio bądź wideo, jeżeli tak, to prosimy o przesłanie do nas, my to zbierzemy i nagramy film, który udostępnimy na naszym kanale youtube, facebooku i stronie internetowej. Nie muszą to być nagrania aktualne, mogą być archiwalne, może też być pisemna zgoda na wykorzystanie nagrań zespołu zarejestrowanego na Kurlantce i będącego w naszym archiwum. Przesyłamy nagranie tylko jednego utworu.

Wszyscy zainteresowani naszym pomysłem mogą przesłać pliki z nagraniami za pośrednictwem strony transferu danych, np. www.transfernow.net lub innej, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Pliki audio można przesyłać bezpośrednio na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Dodatkowe informacje pod numerem telefonu (89) 512 69 22.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z Waszą aprobatą, czekamy na nagrania
i życzymy sobie i Wam powrotu do normalności i spotkania na naszej Kurlantce.

Witold Lubowiecki

 

kurlantka2021baner-na-str

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM