Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez mieszkańców gminy Stawiguda.
???Ostatnio w inspiracjach kobiecego świata zaprosiliśmy Was na spacer z aparatem, jednocześnie poprosiłam członków grupy ,,stawigudzkie rozmaitości"
o zdjęcia na kolażowe tło. Nie mogłam się powstrzymać, by nie połączyć tego we wspólną galerię. Dlaczego? Zobaczcie sami i zachwyćcie się ,,waszym miejscem na ziemi" ???

???Gmina Stawiguda zachwyca o każdej porze roku ? Jest muzą dla artystów, oazą dla spragnionych spokoju, miejscem dla aktywności, radością dla oczu, szczęściem dla duszy ???

Przedstawiamy galerię, pełną cudów i zapraszamy do korzystania ze spacerów, bo mieszkać w tak cudownym miejscu to wielki dar ?
???Za przesłanie zdjęć dziękujemy przyjaciołom GOK-u i członkom grupy @stawigudzkie rozmaitości ? ???
Stenia-Zdziechowska
aneta-Salutzka3