Artykuły
Kategorie
Zapraszamy na relację z ostatniego spotkania warsztatowego z przemówień publicznych. 
 
 
??????31 marca br. odbyło się szóste i zarazem ostatnie spotkanie z cyklu ,,Pozbądź się strachu – warsztaty z przemawiania publicznego”, zorganizowanego we współpracy z Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie z Klubem TOASTMASTERS OLSZTYN.
 
?‍♀️??‍♀️Na tym spotkaniu uczestnicy wzięli udział w kolejnych mowach i ewaluacjach, doświadczyli pełnienia ról funkcyjnych, a wisienką na torcie były jak zwykle gorące pytania. Całość spotkania tematycznie powiązana była z ,,językiem miłości
i serdeczności”
 
?‍♀️??‍♀️Jak zwykle było mnóstwo pozytywnych rozmów, energii i motywacji do działania.
Serdecznie dziękujemy klubowiczom Toastmasters za wspaniałą atmosferę i kolejne pełne ekspresji spotkanie.
 
warsztaty6naFB
 
???Dzięki uczestnictwu w projekcie otrzymaliśmy wiele praktycznych wskazówek w obszarze przemawiania publicznego. Zyskaliśmy nieco pewności siebie, dzięki pozytywnym ewaluacjom i konstruktywnym radom ewaluatorów. Dodatkowo poznaliśmy niesamowitym ludzi - mówców, których zaangażowanie cały czas motywowało nas do pracy i stawania się coraz lepszymi. Zostajemy z pozytywną energią, wiedzą i otwartością na spotkania Klubu Toastmasters.
Ogromne podziękowania dla Agnieszki Tkacz za zaproszenie mieszkańców gminy Stawiguda do fantastycznej przygody z wystąpieniami publicznymi. Wielkie podziękowania dla wszystkich toastmasterów, a w szczególności tych, którzy przygotowywali dla nas pełne wiedzy i praktyki warsztaty tematyczne.
 
Do zobaczenia!
Zespół GOK & Klubowicze TOASTMASTERS
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM