Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza do rodzinnej przygody artystycznej.

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza do udziału w przeglądzie "Rodzina Artystycznie Zakręcona" w ramach projektu "Pokoleniowa Integracja – uśmiech, radość, satysfakcja" sfinansowanego z budżetu Fundacji Orlen w konkursie ,,Moje miejsce na ziemi – edycja III”

W przeglądzie mogą wziąć udział rodziny/ przedstawiciele rodzin. Zakłada się, że reprezentacja rodziny składała się będzie
z przedstawicieli co najmniej dwóch pokoleń np. babcia z wnuczką, mama z córką, tata z synem itd. Zależy nam żeby młodsze pokolenia inspirowały się starszymi, a przede wszystkim chodzi o integrację i wspólną zabawę. Projekt nie zakłada ograniczeń co do formy występu. Mogą to być prezentacje: muzyczne (instrumentalne, wokalne), poetyckie, teatralne, taneczne, wystawa twórczości czy rękodzieła itp.

Planowany termin organizacji przeglądu to piątek  11 CZERWCA 2021 o godz. 18.00

Nie mamy jeszcze pewności jak będzie wyglądała organizacja przeglądu.

W wersji optymistycznej spotkamy się na wspaniałym wydarzeniu, by wspólnie oglądać przygotowane prezentacje.

W wersji ,,zamrożonej” przygotowujemy dla Was scenę i wystąpicie dla grona najbliższych, a my zarejestrujemy wasz występ dla szerszego grona publiczności tworząc wideo z wszystkich występów artystycznych.

Wszystkie rodziny, które wezmą udział w przeglądzie otrzymają pamiątkowe dyplomy,a w nagrodę cudowną, doniczkową roślinę do posadzenia w ,,swoim miejscu na ziemi”.

PLAKATna-str

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ;-)

Na wasze zgłoszenia czekamy do 21 maja br. …
Szczegółowych informacji udziela Lidia Milik, 509-856-964