Zapraszamy po inspirację na szybkie i smaczne ciasto ;-)

???Witamy pięknie smacznie i słodko

?Zapraszam po kolejną inspirację Kobiecego Świata ? Spotkać się nie możemy, ale inspirować i owszem ?
???Jeżeli macie ochotę podzielić się swoją inspiracją piszcie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dzwońcie 509-856-964, machajcie na ulicy ?

?Dzisiaj zainspiruję Was do upieczenia najbardziej prostego ciasta? ( ha... i co z tego, że z torebki, efekt WOW, a Wy macie czas na relaksik) ?
kola2

?Potrzebujemy: opakowanie piernika kętrzyńskiego, wodę i olej. Na polewę 2 łyżki kakao, 6 łyżek cukru, 4 łyżki wody i 1/3 masła.
?Całość dziecinnie prosta. Proszek do miski, dodajemy wodę i miksujemy, dodajemy olej i dalej miksujemy, przelewany do wysmarowanej margaryną i obsypanej bułką tartą foremki i odstawiamy na 15 minut. Potem hops do piekarnika do 180 stopni na 60 minut i GOTOWE ?
?Po przestygnięciu dekorujemy polewą.
Przepis: 4 łyżki wody do rondelka, dodajemy cukier i mieszamy do rozpuszczenia, dodajemy masło i kakako. Mieszamy i cyk piękna, smaczna i aromatyczna polewa gotowa ?
?Całość dekorujemy czym nam się tylko podoba i delektujemy się smakiem ?
wiem, wiem...Ameryki nie odkryłam, ale warto takie opakowanie trzymać w spiżarce i nie wahać się użyć kiedy nadejdzie potrzeba lub ochota na chwileczkę słodkiego zapomnienia ?
Smacznego ?

Do zobaczenia w kolejnej inspiracji;-)
Z uśmiechem i optymizmem
Lidia Milik