Zapraszamy mieszkańców gminy Stawiguda i okolic, którzy nieprofesjonalnie tworzą wyroby artystyczne użytkowe i dekoracyjne w różnych technikach

(np. malarstwo, rzeźba, fotografia, haft, tkactwo, garncarstwo, szydełkowanie, biżuteria, kartki, stroje, wycinanki, kowalstwo artystyczne, snycerstwo itp.). Tegoroczna wystawa odbędzie się w formie stacjonarnej w świetlicy "Nad Łyną" w Rusi, natomiast wernisaż zamiast tradycyjnego spotkania grupowego będzie miał formę kameralnych spotkań z autorami, z krótkim wywiadem, następnie materiały filmowe zostaną opublikowane w teledysku na stronie GOK.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stawigudzie w celu organizacji dostarczenia prac (prace w dowolnej ilości dostarcza autor we własnym zakresie)
w terminie do 02 kwietnia 2021 r.
Kontakt z GOK pod nr.: 89 5126922 lub przez facebook, koordynator: Bogusława Masłowiecka-Miotk

Post-zgoszenia-2021b

Załączniki: