Gminny Ośrodek kultury w Stawigudzie zaprasza do wiosennej zabawy fotograficznej.

konkursbaner-cienki

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO ,,WIOSNA w gminie STAWIGUDA”

ETAPY KONKURSU
10 marca (środa) –
ogłoszenie konkursu

17 marca (środa) godz. 12.00 - ostateczny termin przesyłania zdjęć

21 marca (niedziela) godz. 11.00 - publikacja galerii konkursowej
na stronie FB Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie

21.03.202122.03.2021 do godz. 20.00 głosowanie/ lajkowanie

23.03.2021 do godz. 13.00 – ogłoszenie wyników

CELE KONKURSU

Zachęcanie do rozwijania kreatywności, inspirowanie do działań artystycznych, promowanie zasobów krajobrazowych i przyrodniczych gminy Stawiguda.

Zachęcanie do aktywnych form spędzania czasu wolnego. Zaproszenie do uczestnictwa w działaniach kulturalnych.

WARUNKI UCZESTNICTWA

Nadesłanie zdjęcia konkursowego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
do dnia 17 marca (środa) godz. 12.00

zdjęcia związane muszą być z gminą Stawiguda i nadchodzącą porą roku - wiosną

UWAGA - KAŻDY UCZESTNIK PRZESYŁA JEDNO ZDJĘCIE

Wszystkie nadesłane prace konkurować będą o nagrody publiczności
(głosowanie on-line poprzez pozostawianie polubień pod wybranym zdjęciem)

Jurorami konkursu będą użytkownicy social mediów.

W konkursie nie przewiduje się klasyfikacji ze względu na grupę wiekową.

Autorzy 3 zdjęć z najwyższą ilością polubień otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy
Wręczenie dyplomów i nagród nastąpi po telefonicznym umówieniu z laureatami konkursu.

Uwaga!

Wysyłając zdjęcie na konkurs, zezwalacie Państwo na korzystanie z niego na potrzeby konkursu oraz realizacji wiosennego teledysku Studia GOK.

Wyrażacie również Państwo zgodę na publikację imienia i nazwiska w opisie zdjęcia w konkursowej galerii oraz podczas ogłoszenia wyników konkursu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Szczegółowe informacje: Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie ul. Leśna 2 ,11-034 Stawiguda e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Tel. 89/ 5126-922

Zdjęcia wykorzystane  zostaną również do produkcji wiosennego teledysku Studia GOK