Za nami kolejne warsztaty z przemawiania publicznego...

???‍???03 marca br. odbyło się czwarte spotkanie z cyklu ,,Pozbądź się strachu – warsztaty z przemawiania publicznego”, zorganizowanego we współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie z Klubem TOASTMASTERS OLSZTYN.

? Na tym spotkaniu uczestnicy wzięli udział w warsztatach pt. ,,Mowa ciała” poprowadzonych przez Toastmasterkę Weronikę. Omówione zostały wszystkie, składowe języka ciała. Nasze gesty, postawa, mimika twarzy i wygląd mają ogromne znaczenie w prezentacji mowy. Ważne jest również odpowiednie wykorzystanie przestrzeni oraz utrzymywanie kontaktu wzrokowego z audytorium.

? Pomiędzy częściami warsztatowymi zaprezentowane zostały mowy uczestników warsztatów oraz klubowiczów Toastmasters i ich ewaluacje.
Serdecznie dziękujemy klubowiczom Toastmasters za pozytywną atmosferę i kolejną dawkę dobrej energii ?

? Następne spotkanie 17 marca br., a uczestnicy w ramach pracy domowej przygotowują mowę, zgodnie z wytycznymi ze szkolenia.

? Przed Nami warsztaty z emisji głosu, których już nie możemy się doczekać.

Ogromne podziękowania dla Agnieszki Tkacz za zaproszenie mieszkańców gminy Stawiguda do fantastycznej przygody z wystąpieniami publicznymi.
Do zobaczenia!
Zespół GOK & Klubowicze TOASTMASTERS