Zbliżający się Dzień Kobiet to doskonała okazja do przypomnienia o naszym wspaniałym działaniu, którym jest KOBIECY ŚWIAT.

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie od września 2018 organizuje cykl spotkań, skierowanych do kobiet.
Celem działania jest aktywizacja społeczno - kulturalna kobiet poprzez proponowanie im różnego rodzaju aktywności.

Spotkania odbywają się cyklicznie, 1 raz w miesiącu w piątki w godz. popołudniowych. Nasze działania opierają się na integrowaniu,
motywowaniu i inspirowaniu czyli ogólnie rzecz ujmując aktywizacji przez duże A.
Każde spotkanie to okazja do wymiany doświadczeń, samorozwoju
i konstruktywnie spędzanego czasu.
Za nami spotkania integracyjne, edukacyjne i artystyczne, przed nami wiele atrakcyjnych tematów i wydarzeń.

Dlaczego warto brać udział w tej inicjatywie? Przede wszystkim dla SIEBIE, dla chwili relaksu, poczucia spełnienia i satysfakcji.

Kobiecy Świat pełen jest dobrych emocji, ważnych wiadomości,a także możliwości pobudzania kreatywności.
Kobiety często zapominają o sobie,a
uczestnictwo w kobiecym świecie motywuje je do działania, a często także pozytywnych zmian w życiu.
Za nami już kilkanaście spotkań i z utęsknieniem czekamy by wrócić do normalności, ponownie się spotkać, pośmiać i wzajemnie wzmacniać ;-)
Wszystkie kobiece inicjatywy dają uczestniczkom wiele radości, ale największą wartością dodaną jest wzajemne inspirowanie się oraz możliwość rozwoju osobistego.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Lidia Milik

7i