Serdecznie zapraszamy do wysłuchania rozmowy o relacjach międzypokoleniowych z psychologiem Grażyną Kulką z Pracowni Psychologii Zdrowia.

W ubiegłym roku Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie pozyskał dotację w kwocie 5000 zł na realizację autorskiego projektu ,,Pokoleniowa inegracja - uśmiech, radość, satysfakcja".

Celem projektu jest stworzenie przestrzeni dla integracji różnych pokoleń.
Z założenia projekt ma być realizowany w formie warsztatów i imprez stacjonarnych, ale niestety w obecnym czasie jest to niemożliwe. W związku z tym działania  projektowe rozpoczęliśmy od formy on-line. Liczymy na poprawę sytuacji i spotkania
z Państwem w świecie rzeczywistym, a tymczasem zapraszamy do wysłuchania rozmowy przygotowanej specjalnie dla Was.

Lidia Milik

Film zrealizowano w ramach projektu ,,Pokoleniowa integracja - uśmiech, radość, satysfakcja" dofinansowanego z budżetu Fundacji Orlen.
Za nagranie i montaż dziękujemy Maksowi Janowskiemu ze Studia MJF.
O tym co w życiu ważne, o bliskości, emocjach, uważności na drugą osobę..