Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Fundacja Orlen i Gmina Stawiguda serdecznie zapraszają mieszkańców gminy do udziału w wystawie fotograficznej pt. ,,Dzieciństwo Różnych Pokoleń”

Wystawa zrealizowana zostanie w ramach projektu ,,Pokoleniowa Integracja, uśmiech, radość, satysfakcja” dofinansowanego z budżetu Fundacji Orlen w konkursie ,,Moje Miejsce na Ziemi” - edycja III.

Działanie V projektu  - Pokolenia – kulturalne wydarzenia I - zakłada organizację wystawy fotograficznej – dzieciństwo różnych pokoleń. Dzięki wydarzeniu zaprosimy mieszkańców do dzielenia się swoimi fotografiami z okresu dzieciństwa. Pokażemy jak zmieniał się świat na przestrzeni lat. Będzie okazja do wspomnień, rozmów i bycia razem. Wystawa planowana jest na maj z nadzieją, że odbędzie się stacjonarnie.
Jeżeli nie będzie takiej możliwości ze względu na obostrzenia pandemiczne wystawa odbędzie się on-line.

Zachęcamy wszystkie pokolenia do wspólnej zabawy. Przeszukiwanie archiwów, oglądanie albumów. To doskonała okazja by spędzić czas w rodzinnym gronie. Uruchamianie wspomnień to również doskonały moment na trening pamięci czy też napisanie ciekawej historii z ,,życia wziętej”.

Pokażmy jak zmieniał się świat na przestrzeni lat. Będzie okazja do wspomnień, rozmów i bycia razem.

Aby wasze zdjęcie wzięło udział w wystawie wystarczy przesłać jego dobrej jakości skan
na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć oryginał do zeskanowania do siedziby GOK w Stawigudzie
(byłe Gimnazjum ul. Leśna 1).

Opis zdjęcia: data i miejsce wykonania, jeżeli są znane. Można też swojej fotografii nadać tytuł.
Przed wystawą zdjęcia zostaną wydrukowane w formacie A4 i będzie je można podziwiać na naszej wystawie stacjonarnej
(data wystawy ze względu na pandemię, ustalona zostanie w terminie późniejszym) lub w galerii on-line.

Uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz po zakończeniu wystawy wydruki przesłanych zdjęć.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić po numer telefonu /89/ 5126-922

Koordynacja projektu