Artykuły
Kategorie

Zapraszamy na relację z trzecich warsztatów z przmawiania publicznego. 

??‍??‍?17 lutego br. odbyło się trzecie spotkanie z cyklu ,,Pozbądź się strachu – warsztaty z przemawiania publicznego”, zorganizowanego we współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie z Klubem
Olsztyn Toastmasters

Na tym spotkaniu uczestnicy wzięli udział w warsztatach pt. ,,Cel Mowy” poprowadzonych przez Toastmastera Marcina. Cel mowy może być kluczem wystąpienia. Ważne jest by wiedzieć co przez mowę chcemy osiągnąć, co przekazać odbiorcom. Podczas warsztatów przedstawione zostały cztery rodzaje mów:
?mowa informacyjna
?mowa humorystyczna
?mowa perswazyjna
?mowa inspirująca
 
Pomiędzy częściami warsztatowymi zaprezentowane zostały mowy Toastmasterów oraz ich ewaluacje. Jednak największe emocje i mnóstwo śmiechu wywołały tzw. ,,gorące pytania” podczas których, staraliśmy się przegonić zimę
z zastosowaniem przedmiotów podanych przez prowadzącego. Okazało się że większość klubowiczów zimę lubi i przeganiać jej nie chce, ale pojawiły się ,,jądra ciemności” rozpuszczające śnieg, klapki przenoszące nas do wiosny, magiczny pilot, zmieniający rzeczywistość, oraz maska, po której założeniu zima znika z horyzontu ; -)
?Serdecznie dziękujemy klubowiczom Toastmasters
Olsztyn Toastmasters za pozytywną atmosferę i mega dawkę dobrej energii, tak bardzo potrzebnej w tym trudnym czasie izolacji społecznej .
Kolejne spotkanie już 3 marca br., a uczestnicy w ramach pracy domowej przygotowują mowę, zgodnie z wytycznymi ze szkolenia.
Przed Nami jeszcze warsztaty z mowy ciała i emisji głosu, których już nie możemy się doczekać.
Ogromne podziękowania dla Agnieszki Tkacz za zaproszenie do fantastycznej przygody z wystąpieniami publicznymi.
 
Do zobaczenia!
Zespół GOK & Klubowicze TOASTMASTER
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM