Zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Stawiguda do udziału w konkursie plastycznym pod patronatem Wójta Gminy Stawiguda p.t: "KOBIETA BLISKA MOJEMU SERCU".

konkurs-wymiar

konkursu plastycznego pod patronatem Wójta Gminy Stawiguda

p.t: „KOBIETA BLISKA MOJEMU SERCU”.
Organizator: Gmina Stawiguda i Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Grupa docelowa: dzieci i młodzież z terenu gminy Stawiguda

PRZEBIEG KONKURSU:
18.02.2021 (środa) – ogłoszenie konkursu

4 marca (czwartek) godz. 15.00 - ostateczny termin dostarczenia prac online lub osobiście do GOK.

8 marca (poniedziałek) - publikacja galerii wybranych prac plastycznych, ogłoszenie wyników.

Do konkursu zapraszamy dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych bez klasyfikacji ze względu na grupę wiekową.

CELE KONKURSU

Zachęcanie do rozwijania kreatywności, inspirowanie do działań artystycznych. Zaproszenie do uczestnictwa w działaniach kulturalnych.

WARUNKI UCZESTNICTWA

Przygotowanie pracy plastycznej o tematyce nawiązującej do Dnia Kobiet (8 marca) – „KOBIETA BLISKA MOJEMU SERCU”.

Przesłanie skanu lub zdjęcia dobrej jakości pracy plastycznej na messengera Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie oryginału do Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie, ul. Leśna 1 ( były budynek gimnazjum).
Format pracy: A4 lub A3 (blok rysunkowy).

Praca wykonana w TECHNICE PŁASKIEJ, ponieważ będzie skanowana (nie może zawierać elementów sypkich i wypukłych). Prosimy żeby praca zawierała sam rysunek/ malunek bez żadnych napisów.
UWAGA! KAŻDY UCZESTNIK MOŻE ZGŁOSIĆ JEDNĄ PRACĘ.

WYNIKI KONKURSU:

Data ogłoszenia – 8 marca 2021

Prace oceni komisja konkursowa, która wyłoni trzech laureatów konkursu plastycznego.
Wręczenie dyplomów i nagród nastąpi po telefonicznym umówieniu z
uczestnikami konkursu.

Uwaga!

Wysyłając pracę na konkurs, zezwalacie Państwo na korzystanie z niej na potrzeby konkursu. Wyrażacie również Państwo zgodę na publikację imienia i nazwiska dziecka w opisie pracy w konkursowej galerii, podczas ogłoszenia wyników konkursu.

Praca powinna być opisana na odwrocie imieniem i nazwiskiem autora.

Szczegółowe informacje: Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie ul. Leśna 1 ,11-034 Stawiguda

Tel. 89/ 5126-922 w godz. 8.00-16.00