Artykuły
Kategorie

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie i Fundacja Orlen zapraszają do udziału w projekcie ,,Pokoleniowa integracja - uśmiech, radość, satysfakcja" 

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza do udziału w projekcie ,,Pokoleniowa integracja – uśmiech, radość, satysfakcja” sfinansowanym z budżetu Fundacji Orlen.

orlenbanerna-fb2 

Z wiadomych przyczyn realizację rozpoczynamy od działania on-line. Projekt zakłada spotkania międzypokoleniowe w realu, ale od czegoś trzeba zacząć. Mamy nadzieję, że kolejne spotkania odbędą się stacjonarnie i chociaż w reżimie, to jednak razem ;-)

Pierwsze działanie projektowe ujęliśmy pod nazwą ,,Pokolenia w radości istnienia” warsztaty psychologiczne „relacje międzypokoleniowe” – szanujmy każdego bez względu na wiek jego.

Planujemy zrealizować film, który zaprezentowany zostanie w mediach GOK Stawiguda (FB, YT, WWW)

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia tego materiału. 

  • Po pierwsze prosimy o przesyłanie pytań dotyczących problemów w relacjach międzypokoleniowych. Pytajcie o to jak wzmacniać te relacje, jak o nie dbać i jak zapobiegać konfliktom.
  • Pytania wysyłajcie w komentarzach na FB, w wiadomościach przez messenger GOK lub na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jeżeli chcecie zachować anonimowość proszę pytanie wysłać na e-mail (nadawca pozostanie tylko do wiadomości organizatora).
  • Po drugie do materiału filmowego poszukujemy rodzin, które prześlą do nas zdjęcie lub filmik (nagrany poziomo) przedstawiające spędzane wspólnie chwile ( rodzinne gotowanie, spacery, lepienie bałwana, wykonywanie prac ręcznych itp.)

Kolejnym etapem  będzie nagranie rozmowy, podczas której psycholog odpowie na zadane wcześniej pytania oraz montaż materiału.

Partnerzy:

Pracownia Psychologii Zdrowia Grażyna Kulka

Studio MJF Maks Janowski

Film zrealizowany zostanie w ramach darowizny pozyskanej od Fundacji Orlen
w konkursie ,,Moje miejsce na ziemi” edycja III.

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM