Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie zaprasza na konkurs pełen zabawy - karnawałowe stylizacje

UWAGA PRZEDŁUŻAMY TERMIN ZGŁOSZEŃ/ PRZESYŁANIA ZDJĘĆ DO 04.02.2021 r.

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie zaprasza na KONKURS PEŁEN ZABAWY???
?Jeśli czujesz, że emocje sięgają zenitu.? W mediach główną gwiazdą jest ,,Korona" pomyśl jak można się odstresować, akumulatorki naładować...? Najlepiej zrobić sobie karnawał, fajna stylówa, dobra muzyka i małe co nieco zdecydowanie poprawiają nastrój ????
#stylowykarnawałzgok to wyjątkowa propozycja dla tych, co smutki i troski przeganiają zabawą, radością i uśmiechem ?

karnawakonkursbaner

? ZAPRASZAMY do ZABAWY ? Nasz konkurs jest dla małych i dużych ???

?Prześlij nam foto karnawałowej ,,stylówy": w dyskusji pod wydarzeniem na FB, pod postem z tematem konkursu na FB, e-mailem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez messenger GOK i Lidia Milik do 2 lutego br. do. godz. 13.00
? My z przesłanych zdjęć stworzymy ,,galerię karnawałowych stylizacji"
? w opublikowanej w dniu ➡️02.02.2021⬅️ galerii zbierać będziemy głosy/ lajki publiczności FB.
?Głosowanie/lajkowanie trwać będzie do ➡️05.02.2021⬅️
? ➡8.02.2021⬅ ogłosimy wyniki głosowania publiczności oraz przyznamy nagrodę Jury.
?Zwycięzcy otrzymają NAGRODY - niespodzianki ? ???

Zespół GOK