Zapraszamy na relację z I warsztatów z przemawiania publicznego, prowadzonych przez TOASTMASTERS OLSZTYN

?‍??‍?????20 stycznia br. odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu ,,Pozbądź się strachu – warsztaty z przemawiania publicznego”, zorganizowanego we współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie z Klubem TOASTMASTERS OLSZTYN.

?‍??‍??‍??‍?Klubowicze olsztyńskiego Klubu Toastmasters wprowadzili zaproszonych gości w temat warsztatów z przemawiania publicznego. Uczestnicy wysłuchali przemówień mówców oraz dowiedzieli się czym jest ewaluacja. Goście zapoznani zostali także z zasadami klubowych spotkań, oraz dowiedzieli się za co odpowiada ewaluator mowy, koordynator, oceniający warsztaty, timer i kontroler płynności, który mówi stanowcze nie przerywnikom ,,yyyy” ?

?‍??‍????Umiejętność przemawiania publicznego przydaje się w wielu dziedzinach życia, nie tylko osobom publicznym. Uczestnictwo w warsztatach zdecydowanie będzie miało wpływ na budowanie pewności siebie, rozwijanie kreatywności, kształtowanie prawidłowych nawyków dobrego mówcy, a wszystko to w efekcie pozytywnie wpłynie na wszechstronny rozwój uczestników.
Serdecznie dziękujemy klubowiczom ToastMasters Olsztyn Toastmasters za ciepłe i serdeczne przyjęcie, pozytywną atmosferę i mega dawkę dobrej energii, tak bardzo potrzebnej w tym trudnym czasie izolacji społecznej ? ???
Kolejne spotkanie już 3 lutego br., a uczestnicy tymczasem zabierają się do przygotowania pierwszej mowy na ,,przełamanie lodów”

Ogromne podziękowania dla Agnieszki Tkacz za zaproszenie mieszkańców gminy Stawiguda do fantastycznej przygody z wystąpieniami publicznymi.???

Do zobaczenia!
Zespół GOK & Klubowicze TOASTMASTERS