Artykuły
Kategorie

Dnia 18 czerwca 2024 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie odbyło się inspirujące spotkanie z Marcinem Gienieczko – dziennikarzem, sportowcem oraz podróżnikiem ekstremalnym. Wydarzenie przyciągnęło wielu uczestników, w tym dzieci i młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie, a także mieszkańców i gości gminy.

 

 

Spotkanie było niezwykłą okazją do poznania życiowych osiągnięć pana Marcina oraz ciekawostek z jego licznych podróży. Marcin Gienieczko podzielił się swoimi doświadczeniami z różnych zakątków świata, opowiadając o wyzwaniach, jakie napotkał na swojej drodze oraz o tym, jak pokonywał trudności, aby zrealizować swoje pasje i marzenia. Jego opowieści wzbogacone były zdjęciami i filmami z wypraw, które dodatkowo pobudziły wyobraźnię słuchaczy.

 

Główne przesłanie spotkania skierowane było do młodych ludzi, aby nie bali się dążyć do realizacji swoich marzeń i pasji. Marcin Gienieczko podkreślał, jak ważna jest determinacja, odwaga i konsekwencja w dążeniu do celu. Jego historia była żywym dowodem na to, że nawet najbardziej ekstremalne marzenia są osiągalne, jeśli tylko włożymy w nie odpowiednią ilość pracy i zaangażowania.

 

Na zakończenie spotkania, z okazji obchodzonych tego dnia urodzin, wszyscy złożyli panu Marcinowi serdeczne życzenia kolejnych wspaniałych podróży i sportowych osiągnięć. Uczestnicy spotkania wychodzili z sali zainspirowani i pełni motywacji, aby realizować swoje własne pasje i marzenia.

 

Wydarzenie zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie było nie tylko świetną lekcją dla młodych ludzi, ale także inspirującym doświadczeniem dla wszystkich obecnych. Dziękujemy Marcinowi Gienieczko za wspaniałe spotkanie i życzymy mu kolejnych sukcesów na jego niezwykłej ścieżce życia.

 

Koordynatorka działania- Ewelina Bladosz
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

DSC9233-2
DSC9233
DSC9235
DSC9236
DSC9237
DSC9240
DSC9241
DSC9242
DSC9245
DSC9246

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM