Artykuły
Kategorie

Dnia 16 czerwca 2024 roku w malowniczej miejscowości Majdy nad jeziorem Wulpińskim odbył się wyjątkowy koncert "FEELHARMONIA nad Jeziorem".

 

 

Organizatorem tego wydarzenia była Gmina Stawiguda z Wójtem Michałem Kontraktowiczem na czele oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie.

 

Wydarzenie odbyło się pod patronatem Honorowym Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marcina Kuchcińskiego. Partnerami wydarzenia był Powiat Olsztyński, Warmia i Mazury a sponsorem Toyota Okęcie. Patronat medialny objęła TVP3 Olsztyn oraz Radio ESKA. Działanie zrealizowano przy pomocy finansowej Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 

Koncert rozpoczął się występem dzieci i młodzieży z Samorządowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Dywitach z Filią w Olsztynku. Młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne, które zachwyciły zgromadzoną publiczność. Następnie na scenie pojawili się laureaci Wojewódzkich Spotkań Wokalnych "KAMERTON", którzy swoimi wokalnymi talentami wprowadzili wszystkich w wyjątkowy nastrój.

 

Kolejnym punktem programu był występ chóru Konsonans działającego przy GOK w Stawigudzie. Chór, obchodzący w tym roku jubileusz 15-lecia swojej działalności, zaprezentował bogaty repertuar, który spotkał się z gorącym aplauzem publiczności.

 

Nie zabrakło również występu Mai Golec wraz z zespołem. Jej energetyczna i pełna pasji muzyka porwała wszystkich do wspólnej zabawy.

 

Ze względu na deszczowe prognozy pogody, gwiazda wieczoru – Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego wraz z solistą Sławkiem Uniatowskim – wystąpiła w filharmonii w Olsztynie. Mimo zmiany lokalizacji, koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem i był niezapomnianym zakończeniem tego muzycznego wieczoru.

 

"FEELHARMONIA nad Jeziorem" była nie tylko okazją do posłuchania wspaniałej muzyki, ale także do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół w pięknym otoczeniu jeziora Wulpińskiego. Dzięki zaangażowaniu organizatorów, mieszkańcy i goście mieli możliwość uczestniczenia w wydarzeniu, które na długo pozostanie w ich pamięci.

 

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia:
https://www.gok.stawiguda.pl/galeria/event/Feelharmonia_2024

 

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM