Artykuły
Kategorie

Zapraszamy na niezwykły koncert, który przeniesie nas na kilkadziesiąt minut do niezwykłego miejsca jakim jest krakowska „Piwnica po Baranami” pt. "Niech wino płynie" piosenki wybitnego kompozytora Jana Kantego Pawluśkiewicza, który odbędzie się 25 maja br. o godz. 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie. 

Na koncert Niech wino płynie w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie złożą się piosenki wybitnego kompozytora Jana Kantego Pawluśkiewicza w wykonaniu artystów scen krakowskich: Kamili Klimczak, Urszuli Makosz, Karola Śmiałka i Macieja Półtoraka. Artystom towarzyszą znakomici muzycy grający niegdyś w niezapomnianych projektach Marka Grechuty i Jana Kantego Pawluśkiewicza, a w repertuarze znajdą się  najpiękniejsze piosenki i niezapomniane przeboje, takie jak: InezJak kania dżdżuPlac na GroblachHop szklankę piwaKonwalie, bzy albo pet.

Zespół muzyczny:

Michał Półtorak - skrzypce,

Jerzy Odrowąż Wysocki - gitara,

Paweł Pierzchała - fortepian

Bilety w cenie 30 PLN normalny, 25 PLN  ulgowy do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie od 6 maja br.  w godzinach pracy biura pn-czw. 8:00-16:00 pt. 8:00-15:00  lub rejestracja internetowa i płatnosć przelewem ( po zaksięgowaniu wpłaty osoba wpisana zostaje na listę uczestników koncertu i otrzymuje bilet w dniu wydarzenia po podaniu nazwiska)

 https://www.gok.stawiguda.pl/wydarzenia/kalendarz/wydarzenia/zapraszamy-na-koncert-niech-wino-plynie-piosenki-jacka-pawluskiewicza

 

ZAPRASZAMY!

 

 kocert_Pawluśkiewicz_-nowy.jpg

 

 

 

 

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM