Wiosna na Warmii i Mazurach jest absolutnie wyjątkowa! ? Możliwość obserwacji rozkwitających ? pąków i liści zachwyca. Wybuchająca zieleń wypełnia jeszcze do niedawna szare i bure krajobrazy. ? W związku z tym z ogromną przyjemnością chcemy Was zaprosić na pierwszy w XVI edycji Fotokonkursu Warmińskie Klimaty plener fotograficzny, który odbędzie się w sobotę 20 kwietnia 2024 r. w ? Leśnym Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach. ?

Warminskie_klimaty_2024_XVI_edycja_PLENERY_baner_dlugi__.jpg

? Organizatorami Fotokonkursu Warmińskie Klimaty jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie (Ewelina Bladosz), Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Tomaszkowo (Ula Dobrzańska) oraz Przemysław Burzyński. Działanie wspiera Gmina Stawiguda.

INFORMACJE OGÓLNE:
?️
 20.04.2024 (Sobota)
?‍♂️ Plener poprowadzi Przemysław Burzyński
⏰ Spotykamy się o godz. 10:00. (Osoby, które się zapiszą otrzymają w mailu zwrotnym informacje o miejscu spotkania).
? Spacer odbędzie się po terenie Arboretum. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: https://kudypy.olsztyn.lasy.gov.pl/arboretum1
? Należy zabrać własny sprzęt fotograficzny (aparaty, statywy itp.) oraz dostosowaną do pogody odzież.

? OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
- ilość miejsc jest ograniczona
- decyduje kolejność zgłoszeń

?  Wstęp do Arboretum jest płatny- 7 zł (bilet ulgowy), 10 zł (bilet normalny)- w kasie przed wejściem.

Koordynatorka: Ewelina Bladosz