Artykuły
Kategorie

Zapraszamy na ostatnie w tej edycji spotkanie KLUBU PODRÓŻNIKA z Mirosławem Arczakiem pt. POLSKA „Rowerowa Warmia-poznaj swoją krainę na rowerze!”. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 16.04.2024 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2 o godz. 17:30.

 

 

Organizatorami KLUBU PODRÓŻNIKA są: Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie (Ewelina Bladosz) oraz Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Tomaszkowo (Ula Dobrzańska). Działanie wspiera Gmina Stawiguda.

 

Rowerowa Warmia – poznaj swoją krainę na rowerze!

Spotkanie o tym, że atrakcyjnie, ciekawie i odkrywczo może być całkiem blisko domu. Warmia zwiedzana na rowerze daje się poznać jako kraina pełna wyjątkowych miejsc, obiektów i ludzi. Niespiesznie przemierzając boczne drogi napotykamy na spokojne wsie i bujną przyrodę, które przenika wyjątkowa historia i kultura tego regionu. Warmia ma idealną skalę do poznawania właśnie z perspektywy rowerowego siodełka. Nieważne czy jest to jednodniowa wycieczka czy dłuższa wyprawa, Warmia dostarczy niezapomnianych wrażeń i pięknych widoków.

Podczas spotkania będzie też mowa o rowerowych praktycznych „patentach”, które ułatwiają jazdę i zwiększają bezpieczeństwo na drodze. To wiedza idealna na początek sezonu rowerowego.

 

Mirosław Arczak

Od 25 lat promuje regionalną turystykę rowerową. Organizator niezliczonych wycieczek, rajdów i gier terenowych przybliżających historię, kulturę i przyrodę Warmii. Od 11 lat współpracuje przy RekreAKCJI, w ramach której przygotowuje pakiet rowerowych wydarzeń. Od 2018 r. prowadzi na Facebooku stronę Rowerowa Warmia dostarczającej propozycji rozmaitych tras w różnych częściach regionu. Niestrudzony propagator Gościńca Niborskiego i szlaku św. Jakuba. Miłośnik warmińskich lasów, klimatycznych wiosek i mniej znanych zakątków.

 

KLUB PODRÓŻNIKA/ IX edycja/ 7 spotkanie:

- 16.04.2024 r. (wtorek)
- godz. 17:30
- sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie, ul. Leśna 2
- gość: Mirosław Arczak
- tytuł spotkania: POLSKA „Rowerowa Warmia- poznaj swoją krainę na rowerze”

 

WSTĘP WOLNY

____________

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy mają ochotę podzielić się z szerszym gronem odbiorców swoimi podróżniczymi doświadczeniami.

 

Koordynatorka: Ewelina Bladosz
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
tel. 780 525 406/ e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KLUB_PODROZNIKA_IX_edycja_PLAKAT_7_spotkanie_Rowerowa_Warmia_na_strone_GOK.jpg

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM