Artykuły
Kategorie
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie zaprasza na STAWIGUDZKI SZAFING, czyli wiosenne wietrzenie szafy: sprzedaż/ wymianę ubrań i dodatków, który odbędzie się 19 kwietnia br. (piątek) w godz. 17.30-20.00 w sali widowiskowej GOK przy ul. Leśnej 2 w Stawigudzie.

UWAGA! Wystawcy wpłacają 20 zł wpisowego, kupujący wstęp wolny!
Kontakt i informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wydarzenie realizowane jest w ramach cyklu Kobiecy Świat 😉
Masz pytanie wyślij e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., skrzynkę sprawdzam codziennie rano 😉
Do zobaczenia!
koordynator działania – Lidia Milik
 
Regulamin czyli o co chodzi?
1. Zgłaszasz, że chcesz przyjść z garderobą do odsprzedania. Wyceniasz, przynosisz, proponujesz i jeśli coś się komuś spodoba odsprzedajesz, uwalniając przestrzeń w swojej szafie, pozyskując złotówki na inne przyjemności. ZGŁOSZENIA dla wystawców e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12 kwietnia br.
Może też się okazać, że rozliczysz się w barterze z innymi uczestniczkami, które również do nas zawitają z rzeczami do pożegnania, bo wiadomo... nagle zrobiły się za duże lub nie wiedzieć czemu doznały zmniejszenia, albo jeszcze gorzej od roku wiszą z metką i czekają, nie wiadomo na co!
UWAGA dla wystawców wpisowe 20 zł , dla kupujących wstęp wolny.
2. Co odsprzedajemy:
- ubrania, dodatki, biżuterię, drobne akcesoria i dekoracje.
3. Organizator przygotowuje stoły do wyłożenia odzieży ( nie posiadamy, stojaków i wieszaków ubraniowych, można przyjechać ze swoimi)
4. Dla kupujących udostępnione będą dwie garderoby z lustrami.
Serdecznie zapraszamy!
Zespół GOK i koordynator działania Lidia Milik
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM