Szanowne Panie!

Z ogromną radością pragniemy Was serdecznie zaprosić na VII Gminny Dzień Kobiet, który odbędzie się 8 marca 2024 roku w hali sportowej ZSP przy ul. Leśnej 1 w Stawigudzie, o godzinie 17:30.

Organizatorami tego wyjątkowego wydarzenia są:
Michał Kontraktowicz Wójt Gminy Stawiguda
Gmina Stawiguda
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Olimpijczyków Polskich w Stawigudzie
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stawigudzie

Naszym specjalnym gościem wieczoru będzie utalentowany artysta Paweł Stasiak z zespołem PapaD, który zapewni nam niezapomnianą rozrywkę.

W programie słodki poczęstunek a dodatkowo czekają na Was upominki, pokaz taneczny grupy "Roztańczone", a także inspirujący power Speech Facetka od stresu - Agnieszka Ewald.

To nie wszystko! W trakcie wydarzenia będziecie miały okazję podziwiać wystawę pt. "Piękne Pomimo Wszystko".
Oferujemy także punkty profilaktyczne Ośrodek Zdrowia Gminy Stawiguda i partnerów i Narodowego Funduszu Zdrowia.
Ponadto, zaprezentują się przedsiębiorcze kobiety z gminy Stawiguda, co na pewno dostarczy Wam inspiracji i pozytywnej energii.

Abyście mogły także przyczynić się do dobra wspólnego, prosimy o zabranie ze sobą kilku złotych na wsparcie naszej wielkanocnej akcji charytatywnej.

Zapraszamy Was serdecznie do spędzenia tego wyjątkowego wieczoru w gronie fantastycznych kobiet!

Plakat_DZIEN_KOBIET_2024_z_muzycznymi_zyczeniami.jpg