Artykuły
Kategorie

Gminny Ośrodek kultury w Stawigudzie, Gmina Stawiguda i Teatr Muzyczny UWM serdecznie zapraszają na Spektakl muzyczny GALA DISNEYA

✨ ** Zabierzemy was w MUZYCZNĄ PODRÓŻ DO ŚWIATA BAJEK ** ✨?

**Data:** 11 lutego 2024 (niedziela)
 **Godzina:** 17:00
 **Miejsce:** Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Zapraszamy wszystkich miłośników magii, melodii i niezapomnianych przygód na wyjątkowe wydarzenie: **Muzyczną Podróż do Świata Bajek!** ??

Teatr Muzyczny UWM wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stawigudzie i Gminą Stawiguda, zapraszają na niezwykłą galę muzyczną, która przeniesie zarówno dzieci, jak i dorosłych w magiczny świat bajkowych dźwięków i fascynujących historii.

 

 **Bilety w cenie 55 zł NORMALNY i 45 zł ULGOWY** są już dostępne, więc nie przegap okazji, aby zanurzyć się w magicznym świecie muzyki i baśni! 

Konto do wpłat: 
BANK SPÓŁDZIELCZY W OLSZTYNKU
80 8823 0007 2001 0100 1999 0001
Tytułem "wpisowe - kobiecy świat"

Link do rejestracji:

https://www.gok.stawiguda.pl/wydarzenia/kalendarz/wydarzenia/zapraszamy-na-musical-disney-gala-dla-dzieci-i-doroslych-na-scenie-gok-stawiguda

Rejestracja plus wpłata jest cyfrową formą biletu, nie trzeba mieć biletu w wersji drukowanej, wpłaty księgowane będą na bieżąco, a rejestracja gości zgodnie z zaksięgowanymi wpłatami w dniu spektaklu.


 **Co przygotowaliśmy dla Was:**
 Podczas tego wyjątkowego Spektaklu Muzycznego przeżyjesz niezapomniane chwile, gdyż jest to widowisko pełne emocji, w którym ulubieni bohaterowie z Disneya ożywają na scenie.

**Nie czekaj, zdobądź swoje bilety już teraz!** ?

To wydarzenie to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, a także do zanurzenia się w niepowtarzalnej atmosferze muzycznego świata Disneya.

Do zobaczenia na Muzycznej Podróży do Świata Bajek! ✨?

Zaprasza
GOK Stawiguda
Gmina Stawiguda
Teatr Muzyczny UWM

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM