Artykuły
Kategorie
ZAPRASZAMY do nowego projektu! Efekt WOW murowany! Akcja REKRUTACJA! Nowy rok! Nowy projekt
"Działaj na skrzydłach aktywności - zbuduj filary niezależności" dofinansowany przez Fundacja BGK w konkursie "Skrzydła dla Mamy - Edycja IV"
 
Liczba miejsc ograniczona!
Uwaga, warunkiem skorzystania z warsztatów jest brak umowy o pracę.
 
Celem projektu jest aktywizacja mam, które przebywają na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich lub wychowawczych lub sprawują opiekę nad dziećmi przedszkolnymi, szkolnymi oraz dziećmi z niepełnosprawnością. Dzięki licznym warsztatom
w projekcie stawiamy na ułatwienie mamom powrotu do pracy po okresie przerwy związanej z opieką nad dzieckiem/dziećmi. Proponujemy wzmocnienie ich kondycji psychicznej oraz wiary we własne możliwości. Chcemy także dodać im odwagi w działaniu dzięki szerokiemu wachlarzowi warsztatów trenujących umiejętności niezwykle potrzebne na rynku pracy.
 
Dzięki projektowi zyskają one nowe kompetencje, pomoc w odkrywaniu własnych talentów. Zainspirują i zmotywują się do działania, a także poczują swoją wewnętrzną moc.
Uczestniczki projektu wezmą udział w warsztatach dzięki którym nabędą niezbędne umiejętności wspomagające w powrocie do aktywności zawodowej takie jak:
1. Umiejętność autoprezentacji, tworzenia CV i listu motywacyjnego.
2. Umiejętność radzenia sobie ze stresem i budowania odporności psychicznej
3. Umiejętność skutecznej komunikacji.
4. Prowadzenie Social Mediów w biznesie.
5. Umiejętność kreatywnego myślenia i pisania.
6. Umiejętność wykorzystania Smartfona w fotografii branżowej.
7. Umiejętność zarządzania sobą w czasie, planowania i organizacji czasu pracy.
8. Inspirację do odkrywania pasji i motywację do działania
9. Pozyskają wiedzę niezbędną do założenia działalności gospodarczej.
 
Te umiejętności wpisane w CV zdecydowanie będą wartością dodaną dla pracodawcy, a nasze uczestniczki zyskają energię i motywację do działania. Wierzymy również w to, że dzięki zaplanowanym działaniom zniwelujemy stres związany z powrotem na rynek pracy. Po prostu naszym mamom ,,skrzydeł dodamy”
Mama powracająca na rynek pracy jest pełna obaw. Czy sobie poradzi, jak dziecko zniesie rozłąkę, jak da radę wszystko ,, ogarnąć". I tu z pomocą przychodzi nasz projekt który oprócz umiejętności zawodowych rozwinie te zwyczajnie życiowe. Jak planować zadania , jak zarządzać, sobą w czasie , jak nie dać się stresowi i jak wzmacniać siebie psychicznie, bo umówmy się życie to nie bajka. Każdy dzień jest niespodzianką, przynosi nowe wyzwania i zadania do wykonania. Kobiety muszą być silne, wielozadaniowe i w tym wszystkim możliwie pozytywne. Zaplanowane w projekcie działania mają za zadanie wszechstronne wzmocnienie jego beneficjentek.
 
Zgłoszenia, pytania, informacje w na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
rekrutacja_BGK_plakatnatrone.jpg
 
Serdecznie polecam i zapraszam do wspólnych działań.
Pomysł i koordynacja
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM