Już 28 stycznia br. 32 już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na początku XXI wieku został powołany do życia przy GOK w Stawigudzie sztab WOŚP #6896 Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie  i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Pierwsze akcje przynosiły po kilka tysięcy złotych, z roku na rok bijąc kolejne rekordy. W ubiegłym roku wspólnie zebraliśmy ponad 86 000 ;-)

Przedstawiamy współorganizatorów tegorocznych finałów WOŚP:
Wójt Gminy Stawiguda Michał Kontraktowicz, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Gmina Stawiguda, Sołectwo Ruś, Sołectwo Tomaszkowo, Sołectwo Wymój, Biblioteka Publiczna Gminy Stawiguda, Szkoła Podstawowa w Rusi, Przedszkole w Bartągu

Właśnie w tym momencie zabieramy się za planowanie 32 Finału w Gminie Stawiguda.  Zarejestrowaliśmy  45 wolontariuszy oraz  11 puszek stacjonarnych (rejestracja w toku) do których zbierane będą wośpowe darowizny.

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które będą chętne do zarejestrowania u siebie puszki stacjonarnej. Zapraszamy darczyńców i chętnych mieszkańców do włączenia się w organizację finałów.

Do tej pory w miejscowościach gminy  co roku pojawiało  się 45 wolontariuszy z zabezpieczonymi puszkami i identyfikatorami. Oprócz nich odbywały się imprezy zamknięte w GOK Stawiguda, Przedszkolu w Bartągu, świetlicach w Rusi, Tomaszkowie i Wymoju. Było  to możliwe dzięki zaangażowaniu wielu osób prywatnych, sponsorów i instytucji.  W tym roku do tej listy dołącza Szkoła w Rusi/ Filia w Bartągu.

Podczas tych akcji  można było wylicytować wiele wspaniałych przedmiotów, kupić atrakcyjne fanty w sklepiku WOŚP , zjeść lub kupić pyszne ciasta w kawiarenkach, obejrzeć mnóstwo atrakcji kulturalnych i wspaniałych występów artystycznych. Dodatkowo działamy też z aukcjami na allegro oraz e-skarbonką.

WIERZYMY, ŻE DZIĘKI WAM DALEJ BĘDZIEMY GRAĆ GŁOŚNO, DONOŚNIE I Z POZYTYWNĄ ENERGIĄ!

ZATEM DZIAŁAMY  i do współpracy zapraszamy!

Już dzisiaj ogłaszamy, że przyjmiemy fanty na licytacje, które trafią na aukcje allegro WOŚP i na licytacje podczas imprez stacjonarnych.

Wszystkie osoby i instytucje zaangażowane w naszą akcję to wolontariusze nie pobierający żadnych wynagrodzeń i innych kosztów. 100% zebranych funduszy zasili konto WOŚP!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU WSZYSTKICH LUDZI O GORĄCYCH SERCACH.

BĄDŹCIE Z NAMI W DNIU FINAŁU!

Szefowa Sztabu - Lidia Milik

tel. 509 757 294