Podczas grudniowego spotkania w KLUBIE PODRÓŻNIKA za sprawą naszych gości: Małgorzaty Ślusarczyk oraz Krzysztofa Kotkowskiego przenieśliśmy się do ZJEDNOCZONYCH EMIRATÓW ARABSKICH. Spotkanie zostało zatytułowane „DUBAJ- tam gdzie wszystko jest największe i niezwykłe”.

Dzięki doskonale przygotowanemu filmowi wykonanemu przez pana Krzysztofa dotarliśmy do naprawdę największych i niewątpliwie niezwykłych przestrzeni oraz budowli powstałych- przypominamy -> na PUSTYNI! Rozmach i wizjonerstwo tamtejszych władców nie zna gra granic. W Dubaju bowiem, wszystko jest możliwe!

Centrum handlowe to nie tylko sklepy. Oczywiście, jest ich najwięcej, ale kto by się tam spodziewał również stoku narciarskiego czy drugiego największego na świecie akwarium z 33000 różnymi zwierzętami wodnymi?

Bardzo rzetelnie i skrupulatnie przygotowany film z dbałością o informacje, ciekawy komentarz i piękny podkład muzyczny sprawił, że jego oglądanie było absolutnie czystą przyjemnością. Długość braw na zakończenie spotkania świadczył o tym, że wszyscy przybyli klubowicze podzielają to zdanie.

Duże gratulacje dla podróżników i podziękowanie za chęć podzielenia się swoją opowieścią o tej podróży. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie.

Organizatorami KLUBU PODRÓŻNIKA są: Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie (Ewelina Bladosz) oraz Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Tomaszkowo (Ula Dobrzańska). Działanie wspiera Gmina Stawiguda.

Koordynatorka: Ewelina Bladosz

DSC9632-2