Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Jacka Bohdanowicza, który odbędzie się we wtorek 28 listopada 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2 o godz. 17:30.

Wystawę będzie można oglądać do 19 grudnia 2023 r. w Galerii Leśnej GOK Stawiguda w godz. pon.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-15:00.

Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie ze wsparciem Gminy Stawiguda. Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Tomaszkowo.

Jacek Bohdanowicz

Mieszkaniec Tomaszkowa, którego wieloletnim hobby jest fotografia. Zajmuje się nią czysto amatorsko. Od 7 lat swoją uwagę skupia na fotografowaniu przyrody, głównie ptaków i nie tylko.

Swoimi zdjęciami chce pokazać, że na co dzień nie jesteśmy sami, że wokół nas jest mnóstwo zwierząt i powinniśmy uszanować ich obecność i prawo do życia. Udowadnia również, że obcowanie z nimi jest niesłychanie ciekawe i wciągające.

Zdjęcia prezentowane na wystawie zostały wykonane w okolicach Tomaszkowa, Piecek, Białowieży oraz Świnoujścia.

Bohdanoiwcz_1.jpg

Bohdanoiwcz_2.jpg

Bohdanoiwcz_3.jpg

Bohdanoiwcz_4.jpg

Wernisaż będzie nie tylko okazją do zobaczenia zdjęć w Galerii Leśnej ale także do spotkania z autorem, podczas którego zostaną zaprezentowane liczne zdjęcia i filmy w formie elektronicznej. Czekamy z niecierpliwością na tą ciekawą prezentację oraz niezwykłe opowieści o naszych sąsiadach i pięknej pasji.

Koordynatorka: Ewelina Bladosz

wernisaz_Plakat_Galeria_Lesna_Jacek_Bohdanowicz_2023_na_strone_GOK.jpg