Artykuły
Kategorie
Działasz na rzecz społeczności lokalnej? Angażujesz się w życie swojej małej ojczyzny? Znasz osobę, która angażuje się w życie społeczne gminy? Zgłoś siebie i swoją organizację! Zgłoś społecznika, lidera, wolontariusza!
Wydarzenie wyłącznie dla osób zaproszonych przez organizatorów w związku z tym prosimy o mailowe zgłaszanie organizacji, oraz loklanych liderów, wolontariuszy, działaczy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10 listopada br. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę organizacji i liczbę uczestników lub imię i nazwisko, wraz z kontaktem e-mail do przesłania zaproszenia ?
 
Z przyjemnością informujemy, że 8 grudnia 2023 r. w godz. 17:30 – 20:30 organizujemy ,,Stawigudzką Galę – Super Społecznik”
Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu o tym samym tytule, złożonym przez organizację Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Stawiguda w konkursie na delegowanie zadań publicznych finansowanym z budżetu gminy Stawiguda.
 
Na wydarzenie zapraszają: Wójt Gminy Stawiguda Michał Kontraktowicz, Gmina Stawiguda, GOK Stawiguda, SNRDiMGS
Celem jest docenienie waszej wspaniałej postawy i działań na rzecz społeczności Gminy Stawiguda oraz integracja działaczy, liderów, wolontariuszy, którzy poświęcają swój wolny dla innych.
 
Mówiąc krótko! Zapraszamy do spędzenia cudownego czasu
w fantastycznym gronie kreatywnych i wyjątkowych osób.

W programie:
- uroczyste otwarcie wydarzenia,
- krótka prezentacja chętnych organizacji (info proszę wysłać przy zgłoszeniu)
- poczęstunek,
- koncert Agnieszki Symolon przy akompaniamencie fortepianu
- Fotobudka
 
Wydarzenie wyłącznie dla osób zaproszonych przez organizatorow w związku z tym prosimy o mailowe zgłaszanie organizacji, oraz loklanych liderów, wolontariuszy, działaczy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10 listopada br.
Z pozdrowieniami
Lidia Milik
Pomysłodawca i koordynator projektu
 
O projekcie:
,,Stawigudzka gala – SUPER SPOŁECZNIK” to projekt mający na celu podkreślenie wartości jaką niesie za sobą działalność organizacji pozarządowych. Jego celem jest wsparcie członków stowarzyszeń poprzez zorganizowanie wydarzenia wspomagającego funkcjonowanie organizacji, działających na rzecz społeczności lokalnych. Dzięki zorganizowanemu spotkaniu, pragniemy docenić działaczy z naszej gminy. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z pozytywnym odbiorem. Pragniemy wspierać tych, którym ,,chce się chcieć" i poświęcają swój wolny czas i energię dla
innych. Adresatami projektu są przedstawiciele organizacji pozarządowych i kół gospodyń wiejskich, działających na
terenie gminy Stawiguda.
Członkinie i członkowie organizacji pozarządowych i Kół Gospodyń Wiejskich poświęcają wiele wolnego czasu by działać na rzecz społeczności lokalnych a także szeroko pojętej promocji gminy. Włączają się w akcje charytatywne, wspomagają instytucje oświaty i kultury i dbają o kultywowanie tradycji i wzmacnianie tożsamości terytorialnej mieszkańców.
Celem projektu jest wzmocnienie gminnych społeczników, docenienie ich bezinteresownej działalności i uświadomienie
im jak ważną rolę pełnią w samorządzie gminnym.
Cel zamierzamy osiągnąć poprzez organizację wyjątkowego i bardzo wartościowego spotkania w aspekcie społecznym i kulturalnym.
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM