We wtorek 10.10.2023 r. odbyło się pierwsze spotkanie IX edycji KLUBU PODRÓŻNIKA. Naszym gościem była Krystyna Świdzińska, która opowiedziała o najświeższej swojej podróży już do 46 kraju, którym był Kuwejt.

Organizatorami wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie (Ewelina Bladosz) oraz Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Tomaszkowo (Ula Dobrzańska) ze wsparciem Gminy Stawiguda.

Spotkaniu towarzyszyła wystawa zdjęć naszego gościa, będąca podsumowaniem dotychczasowych podróży. Fotografie prezentują ulotne kadry z wyjazdów do różnych krajów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy, która będzie zdobiła korytarze Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie do 24.10.2023 r.

Pani Krystyna jest niespokojnym duchem, który nie lubi nudy. Wyszukuje z ogromną skutecznością tanie loty i dzięki temu, pracując na etacie udało jej się odwiedzić tak wiele krajów. Kuwejt- jak sama opowiada nie jest miejscem turystycznym. Do tego panująca tam bardzo wysoka temperatura odstrasza podróżujących. Mimo to, dzięki wczorajszej prezentacji już wiemy czy ta destynacja jest dla nas atrakcyjna, czy też nie.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas na przygotowanie prezentacji oraz udostępnienie zdjęć na wystawę. Życzymy dalszych, spontanicznych i egzotycznych podróży. Po wstępnych rozmowach z naszym gościem z przyjemnością informujemy, że postaramy się zorganizować jeszcze w tej edycji spotkanie z Krystyną Świdzińską, podczas którego podzieli się swoimi sposobami na tanie podróżowanie ?

Relacja: Ewelina Bladosz